Dla energetyki

Dla energetyki

 

Firma Sakop zajmuje się produkcją najwyższej jakości sprzętu usprawniającego pracę w zakresie energetyki. Oferowane przez nas produkty w znacznym stopniu wpływają na zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy i są produkowane w oparciu o najwyższe standardy w dziedzinie inżynierii i zgodne z normami obowiązującymi w tym zakresie.

 

Naszym celem jest zapewnienie komfortu i usprawnienia pracy w trudnych warunkach, jakimi jest na przykład praca w podziemnych kopalniach. Oferowane przez nas produkty dają możliwość operowania wszystkimi urządzeniami elektrycznym w szybki i prosty sposób.

 

Do podstawowych produktów należą różnego rodzaju zestawy do naprawy i łączenia kabli energetycznych, telekomunikacyjnych, sygnalizacyjnych i sterowniczych o różnym napięciu, z uwzględnieniem niskiego i średniego napięcia o mocy 0,6/1kV, 3,6/6kV i 12/20kV. Wykorzystanie ich umożliwia na odtwarzanie połączeń kablowych w łatwy i skuteczny sposób niezmieniający ich funkcjonowania.

 

Oprócz produkcji szeroko rozumianej aparatury elektrycznej oferujemy usługi w zakresie jej modernizacji i remontu oraz instalację sieci kablowych nad i pod powierzchnią ziemi, instalację systemów oświetleniowych, odgromowych i światłowodowych oraz dostawę baterii akumulatorowych bezobsługowych. Prowadzimy również szkolenia w zakresie wykonywania i naprawy sieci kablowych.

 

Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są przez specjalnie wykwalifikowanych w tym zakresie pracowników, aby mieli Państwo pewność, że zostaną zrobione z należytą starannością i profesjonalizmem.

NASZE ZALETY

Nowoczesna technologia
Najwyższa jakość
Długoletnia żywotność produktów
Bezpieczeństwo
Komfort pracy

NAPISZ DO NAS

e-mail: sakop.bytom@sakop.pl

Godziny pracy: pn-pt 7:00 – 15:00

tel/fax:
(32) 280-67-00
(32) 280-53-67
(32) 280-70-02
(32) 280-73-52
(32) 280-74 27