Fotowoltaika

Fotowoltaika

Nasze długoletnie doświadczenie na rynku pozwala na ciągły rozwój i usprawnienie oferowanych przez nas produktów i usług. Od niedawna zajmujemy się również instalacją paneli fotowoltaicznych. W tym celu zgromadziliśmy odpowiednią wiedzę, którą przekazaliśmy naszym najlepszym pracownikom. Gwarantujemy, że każdy z nich przeszedł odpowiednie szkolenia, aby wykonany montaż był w pełni profesjonalny i zapewniał prawidłowe funkcjonowanie paneli.

 

Panele fotowoltaiczne w znacznym stopniu przyczyniają się do obniżenia kosztów zużycia energii elektrycznej i są przyjazne dla środowiska. Plusy pobierania energii z promieni słonecznych może potwierdzić każdy posiadacz paneli fotowoltaicznych. Ważne jest aby przy wyborze kierować się przede wszystkim jakością, która przyczyni się do zwrotu inwestycji, a panele posłużą na długie lata i spełnią oczekiwania w zakresie trwałości, wydajności, bezawaryjności i niezawodności.

 

Nasi niezawodni pracownicy służą poradą dotyczącą wyboru odpowiednich paneli. Ich wiedza i znajomość materiałów produkcyjnych pozwala na szybkie rozpoznanie paneli i określenie ich jakości. Rozumiemy, że jest to kosztowna inwestycja, dlatego dołożymy wszelkich starań aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z zakupu.

 

Szczególną wagę przykładamy do profesjonalnego montażu instalacji. Najczęściej panele fotowoltaiczne montowane są na dachach budynków ze względu na największe nasłonecznienie tych miejsc przyczyniające się do ich prawidłowego działania. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiadają za należyty montaż pod odpowiednim kątem względem promieni słonecznych, aby panele pochłaniały jak najwięcej słońca. Montaż na dachach płaskich jest możliwy dzięki wykorzystaniu specjalnych uchwytów.

W przypadku zbyt małej powierzchni dachowej lub jej słabej konstrukcji panele montuje się na gruncie, w miejscu najbardziej nasłonecznionym. W tym celu stosuje się specjalne konstrukcje, do których przykręcane są panele.

 

Nasi pracownicy w rzetelny sposób wybiorą najlepsze położenie paneli i wykonają profesjonalny montaż instalacji.

 

NASZE ZALETY

Nowoczesna technologia
Najwyższa jakość
Długoletnia żywotność produktów
Bezpieczeństwo
Komfort pracy

NAPISZ DO NAS

e-mail: sakop.bytom@sakop.pl

Godziny pracy: pn-pt 7:00 – 15:00

tel/fax:
(32) 280-67-00
Rafał – 503439053
Krzysztof – 503098330

Wyślij wiadomość
Administratorem danych osobowych jest Sakop sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu 41-908 przy ulicy Stolarzowicka 17. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.